Już jutro EngraMistrz 2016!

Już jutro przeprowadzimy kolejną edycję Ogólnopolskiego Testu Pamięci i Czytania ENGRAMISTRZ 2016! Wszystkie osoby, które planują przystąpić do konkursu, prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją.

Ogólnopolski Test Pamięci i Czytania ENGRAMISTRZ 2016 składa się z dwóch części.

Najpierw przystąpisz do Testu Czytania. Na początku wyświetlona zostanie krótka instrukcja. Po przeczytaniu instrukcji, kliknij „Start”. Na ekranie pojawi się właściwy tekst. Ważne jest, abyś przeczytał go jak najszybciej. Gdy rozpoczniesz czytanie, program będzie liczył Twój czas.

Po zakończeniu czytania, kliknij „Dalej”. Wyświetlony zostanie test sprawdzający stopień zrozumienia i zapamiętania przeczytanego tekstu, składający się z 10 pytań. Twoim zadaniem będzie jak najszybsze udzielenie poprawnych odpowiedzi. Pamiętaj, żeby po zaznaczeniu swojej odpowiedzi kliknąć „następne pytanie”. W każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Drugą częścią ENGRAMISTRZA 2016 jest Test Pamięci. Zmierzysz się tutaj z listą 30 rzeczowników. Co 8 sekund na Twoim ekranie będą pojawiały się kolejne pary: numer i rzeczownik. Koniecznie zapamiętaj rzeczowniki wraz z numerami, gdyż następnym krokiem będzie odpamiętanie pod którym numerem znajdował się konkretny rzeczownik. Numer należy zapisać liczbą (np. 1, 25), a nie słownie. Czas udzielania przez Ciebie odpowiedzi będzie mierzony.

Każdy z uczestników naszego testu może podejść do niego tylko raz!

e16

Reklamy

Informacje Europejski Instytut Edukacji Engram
Europejski Instytut Edukacji Engram jest jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą efektywnej nauki. Jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych w Polsce otrzymał Znak Jakości w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług. Ministerstwo Edukacji Narodowej nadało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Jesteśmy laureatem prestiżowego konkursu dla firm szkoleniowych – zdobywcą godła Firma Szkoleniowa Roku 2013 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Uczymy, jak się uczyć! Ucz się inteligentnie to program dydaktyczny z ponad 10 letnim stażem, zatwierdzony przez pedagogów i metodyków.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: